Nabava travnatog pokrova za nogometno igralište NK Borac Bakar
Buyer: GRAD BAKAR
- Published
- 21 August 2024
- Submission deadline
- 19 September 2024, 09:00
- Estimated value
- €250,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00502523-2024
- Reference
- 66b3f198-d920-4b79-9480-c0650d9d51a8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77314100Servicios de encespedado
Description
Predmet nabave je usluga nabave travnatog pokrova za nogometno igrališta NK Borac Bakar sukladno opisu u troškovniku
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Popis usluga istih ili sličnih uslugama predmetu ovog postupka nabave izvršenih u godini u kojoj je započeo postupak javne nabave (2024.) i tijekom tri godine koje prethode toj godini (2021.-2023.).…
Official publications
- TED · 00502523-2024 · 21 August 2024
- OJS · 162/2024 · 21 August 2024