NABAVA TOVORNIH VOZIL ZA VZDRŽEVANJE JAVNIH POVRŠIN
Buyer: KOMUNALA NOVO MESTO d.o.o., javno podjetje
- Published
- 14 July 2025
- Submission deadline
- 14 August 2025, 10:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00455512-2025
- Reference
- de12bc77-1251-4229-a6d9-d121604da574
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34140000Vehículos pesados
Description
Predmet javnega naročila je Nabava tovornih vozil za potrebe dela na področju vzdrževanja javnih površin. Javno naročilo je razdeljeno na pet sklopov: SKLOP 1: MULČAR – TRAKTORSKI PRIKLJUČEK SKLOP 2: POSIPALNIK PESKA IN SOLI – TRAKTORSKI PRIKLJUČEK SKLOP 3: TRAKTOR SKLOP 4: DALJINSKO VODENA ROBOTSKA KOSILNICA SKLOP 5: CESTNO POMETALNO SESALNI STROJ
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | MULČAR – TRAKTORSKI PRIKLJUČEK | 34140000 Vehículos pesados | — |
| 2 | POSIPALNIK PESKA IN SOLI – TRAKTORSKI PRIKLJUČEK | 34140000 Vehículos pesados | — |
| 3 | TRAKTOR | 34140000 Vehículos pesados | — |
| 4 | DALJINSKO VODENA ROBOTSKA KOSILNICA | 34140000 Vehículos pesados | — |
| 5 | CESTNO POMETALNO SESALNI STROJ | 34140000 Vehículos pesados | — |
Award criteria
- Price — Vsa merila so opisana v razpisni dokumentaciji
- Price — Vsa merila so navedena v razpisni dokumentaciji
- Price — Vsa merila so navedena v razpisni dokumentaciji.
- Price — Vsa merila so navedena v razpisni dokumentaciji.
- Price — Vsa merila so navedena v razpisni dokumentaciji.
Official publications
- TED · 00455512-2025 · 14 July 2025
- OJS · 132/2025 · 14 July 2025
Other tenders from KOMUNALA NOVO MESTO d.o.o., javno podjetje
- PREVZEM IN ODSTRANJEVANJE ODPADKOV IZ ČISTILNIH NAPRAV IN PREVZEM MULJA IZ BISTRENJA PRI PRIPRAVI PITNE VODE
- IZVAJANJE STORITEV PRENOSA POSLOVNEGA PISMA ZA OBDOBJE TREH LET
- NABAVA TOVORNIH VOZIL
- NABAVA TOVORNIH VOZIL
- PREVZEM IN ODSTRANJEVANJE ODPADKOV IZ ČISTILNIH NAPRAV IN PREVZEM MULJA IZ BISTRENJA PRI PRIPRAVI PITNE VODE
- NABAVA TOVORNIH VOZIL
- NABAVA TOVORNIH VOZIL
- NABAVA TOVORNIH VOZIL ZA VZDRŽEVANJE JAVNIH POVRŠIN
- NABAVA TOVORNIH VOZIL ZA VZDRŽEVANJE JAVNIH POVRŠIN
- NABAVA TOVORNIH VOZIL ZA VZDRŽEVANJE JAVNIH POVRŠIN