Nabava sanitetnega materiala in oblog za rane
Buyer: ZDRAVSTVENI DOM LJUBLJANA
- Published
- 3 August 2026
- Submission deadline
- 31 August 2026, 09:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00534798-2026
- Reference
- f67d61c7-6a80-425a-a869-e7a4ef75c417
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141110Apósitos
Description
Predmet javnega naročila je Nabava sanitetnega materiala in oblog za rane, in sicer je javno naročilo razdeljeno na naslednje sklope: - 1. sklop: Izdelki iz gaze, - 2. sklop: Izdelki iz netkanega materiala, - 3. sklop: Izdelki za pritrditev materiala, - 4. sklop: Obliži, - 5. sklop: Pomožni sanitetni material, - 6. sklop: Povoji, - 7. sklop: Obloge iz hidrofiber, - 8. sklop: Ostale obloge in sredstva za zaščito kože, - 9. sklop: Hidrokoloidne obloge, - 10. sklop: Prozorni polprepustni lepljivi filmi, - 11. sklop: Geli in raztopine za rane in - 12. sklop: Obloge iz poliuretanske pene, - 13. sklop: Alginati, - 14. sklop: Hidroaktivne obloge iz poliuretanske pene z dodatkom gela, - 15. sklop: Mehke silikonske obloge, - 16. sklop: Visoko vpojne obloge, - 17. sklop: Obloge z antimikrobnim delovanjem, - 18. sklop: Obloge za oskrbo ran z dodatnimi učinkovinami, - 19. sklop: Obloge in drugi artikli z medicinskim kostanjevim medom.
Lots (19)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Izdelki iz gaze | 33141110 Apósitos | — |
| 2 | Izdelki iz netkanega materiala | 33141110 Apósitos | — |
| 3 | Izdelki za pritrditev materiala | 33141110 Apósitos | — |
| 4 | Obliži | 33141110 Apósitos | — |
| 5 | Pomožni sanitetni material | 33141110 Apósitos | — |
| 6 | Povoji | 33141110 Apósitos | — |
| 7 | Obloge iz hidrofiber | 33141110 Apósitos | — |
| 8 | Ostale obloge in sredstva za zaščito kože | 33141110 Apósitos | — |
| 9 | Hidrokoloidne obloge | 33141110 Apósitos | — |
| 10 | Prozorni polprepustni lepljivi filmi | 33141110 Apósitos | — |
| 11 | Geli in raztopine za rane | 33141110 Apósitos | — |
| 12 | Obloge iz poliuretanske pene | 33141110 Apósitos | — |
| 13 | Alginati | 33141110 Apósitos | — |
| 14 | Hidroaktivne obloge iz poliuretanske pene z dodatkom gela | 33141110 Apósitos | — |
| 15 | Mehke silikonske obloge | 33141110 Apósitos | — |
| 16 | Visoko vpojne obloge | 33141110 Apósitos | — |
| 17 | Obloge z antimikrobnim delovanjem | 33141110 Apósitos | — |
| 18 | Obloge za oskrbo ran z dodatnimi učinkovinami | 33141110 Apósitos | — |
| 19 | Obloge in drugi artikli z medicinskim kostanjevim medom | 33141110 Apósitos | — |
Award criteria
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
Official publications
- TED · 00534798-2026 · 3 August 2026
- OJS · 147/2026 · 3 August 2026