Nabava pogrebne opreme
Buyer: NASADI d.o.o.
- Published
- 19 December 2024
- Submission deadline
- 22 January 2025, 12:00
- Estimated value
- €352,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00778183-2024
- Reference
- 11c45350-b76e-4b02-a0e5-1eeb496cbe37
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39296000Artículos funerarios
Description
Otvoreni postupak javne nabave velike vrijednosti s namjerom sklapanja okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim subjektom za razdoblje od dvije godine.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Lijesovi | 39296000 Artículos funerarios | €115,184 |
| 2 | Lijesovi sarkofazi i lijesovi polusarkofazi | 39296000 Artículos funerarios | €161,905 |
| 3 | Limeni lijesovi | 39296000 Artículos funerarios | €13,576 |
| 4 | Pogrebna dekoracija (garniture, križevi, pločice i urne) | 39296000 Artículos funerarios | €61,335 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Ponuditelj u ponudi dostavlja Izjavu o roku isporuke (Prilog 5), a isto će se bodovati sukladno sljedećem: a) Isporuka od narudžbe najkasnije u roku do četrdesetosam (48) sati od trenutka…
Official publications
- TED · 00778183-2024 · 19 December 2024
- OJS · 247/2024 · 19 December 2024