NABAVA KARDIOVASKULARNEGA DIAGNOSTIČNEGA UZ APARATA
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA BREŽICE
- Published
- 8 September 2025
- Submission deadline
- 30 September 2025, 09:00
- Estimated value
- €200,000
- Place of performance
- SI036
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00584436-2025
- Reference
- a7e11f2c-036c-431a-816e-2c21a5dc18b2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33000000Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
Description
Predmet javnega naročila je NABAVA KARDIOVASKULARNEGA DIAGNOSTIČNEGA UZ APARATA ter pogarancijsko vzdrževanje v obdobju 7 let
Award criteria
- Price — Javno naročilo se odda ponudniku, ki izpolni vse pogoje javnega naročila in ponudi najnižjo ceno.
Official publications
- TED · 00584436-2025 · 8 September 2025
- OJS · 171/2025 · 8 September 2025