NABAVA GRAĐ.MATERIJALA
Buyer: OPĆINA VRSI
- Published
- 25 July 2024
- Submission deadline
- 13 August 2024, 09:00
- Estimated value
- €360,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00447934-2024
- Reference
- 37ae762d-d2d0-469e-b00d-0fc9489e21c2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44110000Materiales de construcción
Description
Opis predmeta nabave Predmet nabave je građevinski materijal, u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji o nabavi (u daljnjem tekstu: dokumentacija). CPV oznaka i naziv prema Pravilniku o uvjetima primjene Jedinstvenog rječnika javne nabave: 44110000-4. Predmet nabave nije podijeljen na grupe te je ponuditelj u obvezi ponuditi isključivo cjelokupan predmet nabave. Količina predmeta nabave Količine predmeta nabave, iskazane u pripadajućem troškovniku, su okvirne količine za dvogodišnje razdoblje. Stvarno nabavljena količina temeljem sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od predviđene (okvirne) količine, odnosno ovisna je o potrebama i raspoloživim financijskim sredstvima korisnika. Tehničke specifikacije predmeta nabave Tehnička specifikacija predmeta nabave je iskazana u troškovniku, koji je sastavni dio ove dokumentacije o nabavi. Troškovnik Troškovnik u standardiziranom formatu je sastavni dio dokumentacije. Ponuditelj treba za traženu stavku troškovnika ispuniti jediničnu cijenu stavke (po jedinici mjere), ukupnu cijenu stavke bez PDV-a, cijenu ponude bez PDV-a, iznos P…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Za ovaj kriterij ponuditelj može dobiti najviše 30 bodova. Kriterij za isporuku građevinskog materijala: 1. dan - 30 bodova 2. dan - 20 bodova 3. dan - 10 bodova (Maksimalno vrijeme za isporuku…
Official publications
- TED · 00447934-2024 · 25 July 2024
- OJS · 144/2024 · 25 July 2024