Nabava goriva za vozila
- Published
- 11 October 2024
- Submission deadline
- 20 November 2024, 09:00
- Estimated value
- €800,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00615607-2024
- Reference
- 444a2398-87ff-4507-9e7f-518eb08700bd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09130000Petróleo y destilados
Description
Predmet javne nabave motorni, bezolovni benzin, dizelsko gorivo i otopina uree za potrebe Zavoda za hitnu medicinu Splitsko-dalmatinske županije, za razdoblje od 12 mjeseci. - dizelsko gorivo, (bez sumporno) (EURODIZEL) - motorni, bezolovni benzin (bezsumporni) (EUROSUPER 95) - otopina uree (32,5%) u demineraliziranoj vodi, kanta 10/1, Agregat 1l Vrsta, kvaliteta predmeta nabave Kvaliteta goriva mora odgovarati kvaliteti reguliranoj Uredbom o kvaliteti tekućih naftnih goriva i načinu praćenja i izvješćivanja te metodologiji izračuna emisija stakleničkih plinova u životnom vijeku isporučenih goriva i energije (NN, br. 57/17) i drugim važećim zakonskim propisima u Republici Hrvatskoj koji su na snazi u vrijeme izvršenja ugovora o javnoj nabavi. Količina predmeta nabave Sukladno članku 4. Stavku 1. Pravilnika u Troškovniku predmeta nabave je navedena predviđena (okvirna) količina predmeta, nabave, budući da se radi o predmetu nabave za koji naručitelj zbog njegove prirode ili drugih objektivnih okolnosti ne može unaprijed odrediti točnu količinu. Stvarno nabavljena količina predmeta nabave (stavka Troškovnika, prema grup…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dizel gorivo EURODIZEL (725.000 litara) | 09130000 Petróleo y destilados | €771,500 |
| 2 | Motorni benzin EUROSUPER 95 (2.500 litara) | 09130000 Petróleo y destilados | €3,000 |
| 3 | Otopina uree Otopina uree (32,5%) u demineraliziranoj vodi 10/1 (550 komada), Otopina uree (32,5%) u demineraliziranoj vodi, Agregat 1l (5.500 litara) | 09130000 Petróleo y destilados | €25,500 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj benzinskih postaja – maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 20. Broj benzinskih postaja odnosi se na broj benzinskih postaja na području Splitsko…
- Quality — Broj benzinskih postaja – maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 20. Broj benzinskih postaja odnosi se na broj benzinskih postaja na području Splitsko…
- Quality — Broj benzinskih postaja – maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 20. Broj benzinskih postaja odnosi se na broj benzinskih postaja na području Splitsko…
Official publications
- TED · 00615607-2024 · 11 October 2024
- OJS · 199/2024 · 11 October 2024
Other tenders from ZAVOD ZA HITNU MEDICINU SPL.-DAL. ŽUPANIJE
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Radna i zaštitna odjeća
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz (prema grupama)
- Nabava vozila za izvanbolničku hitnu medicinu "tip B"
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz