Nabava goriva
Buyer: KOMUNALAC d.o.o.
- Published
- 24 March 2025
- Submission deadline
- 22 April 2025, 10:00
- Estimated value
- €247,800
- Place of performance
- HR021
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00188649-2025
- Reference
- 31e0531c-5d54-4bdd-a450-06fd7302a621
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134200Combustible para motores diésel
Description
Predmet javne nabave motorni, bezolovni benzin, dizelsko gorivo Eurodiesel BS sukladno troškovnicima i tehničkoj specifikaciji.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Eurodiesel BS - isporuka na lokaciji naručitelja | 09134200 Combustible para motores diésel | €200,000 |
| 2 | Eurosuper 95 i Eurodiesel - isporuka putem kartice na benzinskim crpkama ponuditelja | 09134200 Combustible para motores diésel | €47,800 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Zbog optimiziranja poslovnih procesa i planiranja poslovnih aktivnosti Korisnika, maksimalni dopušteni rok isporuke je 72 sata od izdavanja pisane narudžbenice Naručitelja. Maksimalni broj bodova…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje udaljenost benzinskih postaja ponuditelja od sjedišta naručitelja Ferde Livadića 14a, 43000 Bjelovar.
Official publications
- TED · 00188649-2025 · 24 March 2025
- OJS · 58/2025 · 24 March 2025