Nabava goriva
Buyer: KOMUNALAC d.o.o.
- Published
- 20 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 10:00
- Estimated value
- €212,500
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00168735-2024
- Reference
- c4c7dc1c-2a0d-4a70-ab74-0f11fc4fee3f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134200Combustible para motores diésel
Description
Predmet javne nabave motorni, bezolovni benzin, dizelsko gorivo Eurodiesel BS sukladno troškovnicima i tehničkoj specifikaciji.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Eurodiesel BS - isporuka na lokaciji naručitelja | 09134200 Combustible para motores diésel | €187,000 |
| 2 | Eurosuper 95 i Eurodiesel - isporuka putem kartice na benzinskim crpkama ponuditelja | 09134200 Combustible para motores diésel | €25,500 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Zbog optimiziranja poslovnih procesa i planiranja poslovnih aktivnosti Korisnika, maksimalni dopušteni rok isporuke je 72 sata od izdavanja pisane narudžbenice Naručitelja. Maksimalni broj bodova…
- Quality — Popust na jediničnu cijenu – maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je dvadeset (20). Odobreni popust moguće je iskazati isključivo točnim postotkom popusta, a…
Official publications
- TED · 00168735-2024 · 20 March 2024
- OJS · 57/2024 · 20 March 2024