NABAVA ELEKTRIČNA ENERGIJA
Buyer: ŠRC VELIKA GORICA
- Published
- 27 June 2025
- Submission deadline
- 28 July 2025, 10:00
- Estimated value
- €350,000
- Place of performance
- HR065
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00415967-2025
- Reference
- ad022d9a-a423-45ae-9ed0-98ab85e97a73
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet nabave je „Opskrba električnom energijom za potrebe Ustanova za upravljanje Športsko rekreacijskim centrom Velika Gorica,“ a izvršava se sukladno specifikaciji koja se nalazi u Troškovniku i Popisu mjernih mjesta koji se sastoji od 3 zasebne tablice po kojima će odabrani ponuditelj isporučivati 3 zasebna računa: 1. USTANOVA ZA UPRAVLJANJE ŠPORTSKO REKREACIJSKIM CENTROM – GRADSKI STADION VELIKA GORICA, Hrvatske bratske zajednice 80 2. USTANOVA ZA UPRAVLJANJE ŠPORTSKO REKREACIJSKIM CENTROM – GRADSKA ŠPORTSKA DVORANA VELIKA GORICA, Rakarska 19 3. USTANOVA ZA UPRAVLJANJE ŠPORTSKO REKREACIJSKIM CENTROM – GRADSKI BAZEN VELIKA GORICA, Kralja Stjepana Tomaševića 23 CPV oznaka : 09310000 – Električna energija. Prema Strategiji Europa 2020, usvojenoj 2010. godine, na razini Europske unije jedan od ciljeva je povećanje udjela obnovljivih izvora energije u konačnoj potrošnji energije za 20%. Na razini Europske unije 7. Akcijski program za okoliš „Živjeti dobro unutar granica našeg planeta“ (2013.) kao strateški cilj do 2020. godine za cijelu Europsku uniju postavlja provedbu od najmanje 50% javne nabave uz primjenu mjerila zelene javne nabave, a taj cilj je preuzela i Republika Hrvatsk…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao ne-cjenovni kriterij određuje udio električne energije iz obnovljivih izvora energije. Maksimalan broj bodova koje ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10 bodova. Udio…
Official publications
- TED · 00415967-2025 · 27 June 2025
- OJS · 121/2025 · 27 June 2025