El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

MVM Émász – Szabadvezetéki szerelvények 2025

Buyer: MVM Émász Áramhálózati Kft.

Published
24 April 2025
Submission deadline
8 May 2025, 12:00
Place of performance
Miskolc, HU311
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00264459-2025
Reference
6acf8a10-9a26-4639-ba42-daca1e8280eb
Official source
Official source

CPV codes

Description

Kis- és középfeszültségű szabadvezetéki szerelvények beszerzése az MVM Émász Áramhálózati Kft. meglévő és építendő infrastruktúrájához a BT-24) pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint, 17 részben. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen me…

Lots (17)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Áramkötések
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
2 KIF szabadvezetéki végfeszítők
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
3 KIF AXKA végfeszítők
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
4 KIF végkötésszorítók
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
5 Csatlakozó elemek
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
6 Fogyasztói leágazók
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
7 Vezetővég sapkák
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
8 KÖF végfeszítő
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
9 FAM leágazók
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
10 KIF AXKA lengőtartó
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
11 KIF Végfeszítő
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
12 KIF leágazó
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
13 Sorcsatlakozó
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
14 Leágazó csatlakozó
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
15 Nem húzószilárd hüvelyek
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
16 Kábelcsősaruk
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos
17 Kábelsaruk
Miskolc, HU311
31680000 Materiales y accesorios eléctricos

Award criteria

Official publications