MVM Émász – Szabadvezetéki szerelvények 2025
Buyer: MVM Émász Áramhálózati Kft.
- Published
- 20 March 2025
- Submission deadline
- 23 April 2025, 12:00
- Place of performance
- Miskolc, HU311
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00181623-2025
- Reference
- 6acf8a10-9a26-4639-ba42-daca1e8280eb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31680000Materiales y accesorios eléctricos
Description
Kis- és középfeszültségű szabadvezetéki szerelvények beszerzése az MVM Émász Áramhálózati Kft. meglévő és építendő infrastruktúrájához a BT-24) pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint, 17 részben. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen me…
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Áramkötések | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 2 | KIF szabadvezetéki végfeszítők | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 3 | KIF AXKA végfeszítők | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 4 | KIF végkötésszorítók | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 5 | Csatlakozó elemek | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 6 | Fogyasztói leágazók | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 7 | Vezetővég sapkák | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 8 | KÖF végfeszítő | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 9 | FAM leágazók | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 10 | KIF AXKA lengőtartó | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 11 | KIF Végfeszítő | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 12 | KIF leágazó | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 13 | Sorcsatlakozó | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 14 | Leágazó csatlakozó | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 15 | Nem húzószilárd hüvelyek | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 16 | Kábelcsősaruk | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
| 17 | Kábelsaruk | 31680000 Materiales y accesorios eléctricos | — |
Award criteria
- Price — Ajánlati ár mindösszesen (nettó EUR)
Official publications
- TED · 00181623-2025 · 20 March 2025
- OJS · 56/2025 · 20 March 2025