El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesDynamic purchasing system

Műszer DBR 2024 Q3 eredménytájékoztató

Buyer: Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
9 October 2024
Estimated value
1,062,153 Ft
Procedure
Other
Notice number
00607981-2024
Reference
a8249037-1647-465f-910e-550711c03a41
Official source
Official source

CPV codes

Description

"A Magyar Földgáztároló Zrt. részére irányítástechnikai és villamos eszközök valamint klímaberendezések beszerzése 3 éves időszakban – 2021" 2024. évi Q3 negyedév – rendszeres tájékoztató az eljárás eredményéről

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 MŰSZER 2024/3. (ZSN): DP távadó szállítása
Zsana, HU331
38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases 1,062,153 Ft
2 MŰSZER 2024/4. (PED): Műszeres anyagok szállítása
Baktüttös, HU223
38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases 10,824,550 Ft
3 MŰSZER 2024/05. (PED): Klímaberendezés szállítása
Baktüttös, HU223
38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases 270,000 Ft
4 MŰSZER 2024/06. (KK): Műszeres és villamos anyagok
Kardoskút, HU332
38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases 19,000,000 Ft

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
COMPONENT Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság 14,584,399 Ft
MW-Elektroker Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 13,345,501 Ft
Mérker 2007 Kereskedelmi Fővállalkozó Zártkörűen Működő Részvénytársaság 11,556,010 Ft
COMPONENT Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság 9,741,280 Ft
MW-Elektroker Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 8,547,458 Ft
NG PROJECT Automatizálási és Szolgáltató Korlátolt Felelősségü Társaság 8,311,459 Ft
Mérker 2007 Kereskedelmi Fővállalkozó Zártkörűen Működő Részvénytársaság 7,420,524 Ft
COMPONENT Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság 989,376 Ft
Mérker 2007 Kereskedelmi Fővállalkozó Zártkörűen Működő Részvénytársaság 871,359 Ft
NG PROJECT Automatizálási és Szolgáltató Korlátolt Felelősségü Társaság 835,100 Ft

Official publications

Other tenders from Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság