Műszaki ellenőri és tervezési feladatok
Buyer: Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
- Published
- 31 August 2026
- Submission deadline
- 30 September 2026, 09:00
- Place of performance
- Szombathely, HU222
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00599299-2026
- Reference
- 932bc456-bd47-4189-bba6-df52907e556f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71240000Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación
Description
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, mint ajánlatkérő a TOP Plusz tervezési feladatok körében jóváhagyási terveket, valamint kiviteli terveket kíván beszerezni. A fentieken túl az Ajánlatkérő a projekthez kapcsolódóan - éghajlatváltozási reziliencia vizsgálatot és dokumentációt, valamint - az egyes beruházásokat megelőző, a tervezett állapotokat, és a megvalósult létesítmények biológiai aktivitás értékének számítását és vonatkozó nyilatkozatokat kíván készíttetni, - továbbá a beruházásokhoz kapcsolódó műszaki ellenőri, beruházáslebonyolítói tevékenységet kíván beszerezni. A közbeszerzési eljárás részei: - 1. közbeszerzési rész: „Bartók B. krt. és híd tervei” - 2. közbeszerzési rész: „Gotthárd, Kenderesi, Kunos utca tervei” - 3. közbeszerzési rész: „Homok utca, Kétrózsa köz tervei” - 4. közbeszerzési rész: „Szakértői feladatok” - 5. közbeszerzési rész: „Bartók B. krt. és híd műszaki ell.-i feladatok” - 6. közbeszerzési rész: „Gotthárd, Kenderesi, Kunos u. műsz. ell.-i feladatok” - 7. közbeszerzési rész: „Homok u., Kétrózsa köz műsz. ell.-i feladatok”. A részletes mennyiségeket a Műszaki leírás, valamint a költségvetés tartalmazza. Az ajánlati felhívás és a Műszaki Leírás, va…
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Bartók B. krt. és híd tervei | 71240000 Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación | — |
| 2 | Gotthárd, Kenderesi, Kunos utca tervei | 71240000 Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación | — |
| 3 | Homok utca, Kétrózsa köz tervei | 71240000 Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación | — |
| 4 | Szakértői feladatok | 71240000 Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación | — |
| 5 | Bartók B. krt. és híd műszaki ell.-i feladatok | 71356100 Servicios de control técnico | — |
| 6 | Gotthárd, Kenderesi, Kunos u. műsz. ell.-i feladat | 71356100 Servicios de control técnico | — |
| 7 | Homok u., Kétrózsa köz műsz. ell.-i feladatok | 71356100 Servicios de control técnico | — |
Award criteria
- Quality — M.2.1) alkalmassági követelményre megajánlott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Quality — M.2.1) alkalmassági követelményre megajánlott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Quality — M.2.1) alkalmassági követelményre megajánlott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Quality — M.2.1) alkalmassági követelményre megajánlott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Quality — M.2.1) alkalmassági követelményre megajánlott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Quality — M.2.1) alkalmassági követelményre megajánlott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Quality — M.2.2) alkalmassági követelményre megajánlott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Quality — M.2.2) alkalmassági követelményre megajánlott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Price — Egyösszegű ajánlati ár (nettó HUF)
- Quality — M.2.1) alkalmassági követelményre megajánlott szakember többlet szakmai tapasztalata az adott részterületen (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Quality — M.2.2) alkalmassági követelményre megajánlott szakember szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
- Quality — M.2.2) alkalmassági követelményre megajánlott szakember szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 – max. 36 hónap)
Official publications
- TED · 00599299-2026 · 31 August 2026
- OJS · 167/2026 · 31 August 2026
Other tenders from Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata