„Мониторинг и поддръжка на хвостохранилище „Елшица”. Провеждане на контролно-измервателни, възстановителни и поддържащи дейности на хвостохранилище „Елшица” за период от три години”
Buyer: ЕКО АНТРАЦИТ ЕАД
- Published
- 22 July 2024
- Submission deadline
- 19 August 2024, 23:59
- Estimated value
- 773,042 лв.
- Place of performance
- Пазарджик, BG423
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00438429-2024
- Reference
- a47000c9-bad7-4fed-a5cf-967ab042c459
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90710000Gestión medioambiental
Description
Обществена поръчка с предмет Мониторинг и поддръжка на хвостохранилище „Елшица“. Провеждане на контролно-измервателни, възстановителни и поддържащи дейности на хвостохранилище „Елшица“ за период от три години”, включва извършването на възстановителни, контролно-измервателни /мониторингови/ и поддържащи дейности, които са подробно описани в Техническата спецификация.
Award criteria
- Quality — Предложението на участника следва да отговаря на всички минимални изисквания, а именно: - Предложената от участника организация за изпълнението на поръчката е необходимо да съответства и осигурява…
- Price — Цената следва да се посочи от участниците с точност до втори знак след десетичната запетая в лева без ДДС. Стойността на Р2 се изчислява с точност до втори знак след десетичната запетая. По…
Official publications
- TED · 00438429-2024 · 22 July 2024
- OJS · 141/2024 · 22 July 2024