El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Services

Mokinių vežimo keleiviniu transportu paslauga (seno CVP IS Nr. 744291)

Buyer: Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

Published
6 March 2025
Estimated value
€322,810
Place of performance
LT023
Procedure
Open procedure
Notice number
00147838-2025
Reference
cb6823fd-9891-4622-b865-16060a56476f
Official source
Official source

CPV codes

Description

Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-28 paskelbto pirkimo Nr. 744291 procedūros. naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/edittransaction.asp?TID=744291 . Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Mokinių vežimo keleiviniu transportu į Klaipėdos ,,Gintaro“ sporto centrą (S. Daukanto g. 31) paslaugos
LT023
60112000 Servicios de transporte por la vía pública €158,354
2 Mokinių vežimo keleiviniu transportu į Klaipėdos baseiną (Dubysos g. 12) paslaugos
LT023
60112000 Servicios de transporte por la vía pública €164,456

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
UAB "Klaipėdos paslaugos" €147,840
UAB "Klaipėdos paslaugos" €139,896

Official publications

Other tenders from Klaipėdos miesto savivaldybės administracija