El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

„Модернизиране на съществуващите цифрови учрежденски автоматични телефонни централи, модели HiPath 3800, HiPath 3750/3700, HiPath 4000 и Hicom 150 Office PRO, производство на Siemens, монтирани в административните сгради на ТД на НАП София, офисите за обслужване на НАП на територията на гр. София и офис за обслужване Ловеч при ТД на НАП Велико Търново“.

Buyer: НАЦИОНАЛНА АГЕНЦИЯ ЗА ПРИХОДИТЕ

Published
13 October 2025
Submission deadline
10 November 2025, 23:59
Estimated value
312,000 лв.
Place of performance
гр. София, BG411
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00668953-2025
Reference
745fbc7d-bdf5-4cbe-a52f-341b5562cb6c
Official source
Official source

CPV codes

Description

В рамките на настоящата обществена поръчка следва да се извърши модернизиране на съществуващите цифрови учрежденски автоматични телефонни централи (ЦУАТЦ), модели HiPath 3750/3700, HiPath 3800, HiPath 4000 и Hicom 150 Office PRO, производство на Siemens, монтирани в административните сгради на ТД на НАП София, офисите за обслужване на НАП на територията на гр. София и офис за обслужване Ловеч при ТД на НАП Велико Търново, както следва: 6 (шест) броя ЦУАТЦ HiPath 3800 (офиси при ТД на НАП София: Изток, Люлин, Надежда, Сердика, Център и офис Ловеч при ТД на НАП Велико Тър ново); 1 (един) брой ЦУАТЦ HiPath 3750/3700 (ТД на НАП София, ул. „Триадица“ № 2); 7 (седем) броя ЦУАТЦ HiCom 150 Office PRO (ТД на НАП София, ул. „Аксаков“  № 31 и офиси: Витоша, Красна поляна, Красно село, Младост, Оборище и Подуяне) 1 (един) брой ЦУАТЦ HiPath 4000 (ТД на НАП София, ул. „Аксаков“ № 21).

Award criteria

Official publications