Модернизация на стъпалните регулатори на напрежение на силови трансформатори 400 кV в ПАВЕЦ „Чаира“
Buyer: НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- Published
- 30 September 2025
- Submission deadline
- 11 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,196,402 лв.
- Place of performance
- BG423
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00638010-2025
- Reference
- 7f689550-4059-4979-94c0-5e19537de4ef
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50532200Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores
- 31160000Partes de motores, generadores y transformadores eléctricos
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е реконструкция на 7 (седем) броя стъпални регулатори на напрежение под товар на силов трансформатор № 1 и силов трансформатор № 2, 400/19/19 kV и резервна фаза. Основните дейности са следните: - Изготвяне на техническа документация в 3 екземпляра на хартиен носител и 1 екземпляр на електронен носител; - Изработка, монтаж, заводски изпитания и доставка на ново оборудване за 1 бр. резервна фаза; - Изработка, заводски изпитания и доставка на оборудването за двата трансформатора, в съответствие с приетата от възложителя техническа документация; - Електрически измервания на двата силови трансформатора; - Демонтаж на старо оборудване, монтаж и пускови изпитания на новото оборудване за всеки трансформатор; - Изготвяне на екзекутивна документация в 3 екземпляра на хартиен носител и 1 екземпляр на електронен носител за двата трансформатора и за резервната фаза; - Обучение на 20 бр. служители от персонала на ПАВЕЦ „Чаира“ за експлоатация и обслужване на новите стъпални регулатори на напрежение под товар.
Award criteria
- Price — Показател за оценка е общата стойност, формирана на база количествата и предложените от участниците единични цени (без ДДС), съгласно ценовото предложение на участника. Участникът, предложил…
Official publications
- TED · 00638010-2025 · 30 September 2025
- OJS · 187/2025 · 30 September 2025
Other tenders from НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- “Използване на търговските платформи на организиран борсов пазар за извършване на сделки за продажба и покупка на електрическа енергия от…
- 25РП-Ч19A206 Доставка на смоли, силикони, лепил и други химични материали за нуждите на НЕК ЕАД
- "Оглед на напорен тръбопровод - ВЕЦ "Тешел"
- „Избор на изпълнител за предоставяне на финансови услуги от кредитни институции за нуждите на НЕК ЕАД“ с включени 3 (три) обособени позиции
- Застраховане на работниците и служителите на НЕК ЕАД, за рисковете „Смърт“, „Трайна загуба на работоспособност“ и „Временна загуба на…
- Доставка на генераторни прекъсвачи 12/3150/50 SF6 към ХГ-1 и ХГ-2 на ВЕЦ „Цанков камък“, реф. № 25ИП-Е50А123
- Застраховане на пътни превозни средства, собственост на НЕК ЕАД
- ПАВЕЦ „Чаира” – Доставка и подмяна на генератори, турбини, основни и спомагателни съоръжения, системи за контрол. Изпитвания и въвеждане в…
- Изготвяне на проекти за експлоатация на язовирни стени „Искър“ и „Кокаляне“– определяне на гранични стойности“
- „Доставка на брандирано облекло“, реф. № 25ТП-У19А254