Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Wołczyn
Buyer: Gmina Wołczyn
- Published
- 4 October 2024
- Submission deadline
- 18 October 2024, 12:00
- Place of performance
- PL524
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00598128-2024
- Reference
- 4a15bd16-cd98-48ce-9819-be9a71d6b4d8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31520000Lámparas y accesorios de iluminación
- 45316110Instalación de equipo de alumbrado para carreteras
- 45311200Trabajos de instalación de accesorios eléctricos
- 45311100Trabajos de cableado eléctrico
Description
Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp, przy zastosowaniu procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp tzw. procedura odwrócona (tzn. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu) oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej SWZ. Zamówienie jest zamówieniem na dostawy zgodnie z ustawą Pzp. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 Pzp. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych, o których mowa w art. 92 ustawy Pzp, tzn. oferty przewidującej odmienny sposób wykonania zamówienia niż określony w niniejszej SWZ. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. Zamawiający nie…
Award criteria
- Price — Kryterium Cena (C) – waga 60 % Kryterium „Cena” będzie rozpatrywana na podstawie ceny brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia, podane przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Zamawiający przyzna 100…
- Quality — Kryterium „Okres gwarancji” będzie rozpatrywana na podstawie zadeklarowanego okresu gwarancji, za wykonane roboty budowlane, podanego przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Okres gwarancji będzie…
Official publications
- TED · 00598128-2024 · 4 October 2024
- OJS · 194/2024 · 4 October 2024