Mobilszolgáltatás mérő rendszer támogatása
Buyer: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
- Published
- 19 December 2023
- Submission deadline
- 19 January 2024, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00769609-2023
- Reference
- 9930b538-3785-4279-a9ab-9ff677e7a041
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72261000Servicios de apoyo al software
Description
Mobilszolgáltatás mérő rendszer hardver-és szoftver támogatása vállalkozási szerződés keretében a II.2.4) pontban és közbeszerzési dokumentumokban (KD) foglaltak szerint.
Award criteria
- Quality — Az ajánlati felhívás III.1.3) M2) pontjában (BT-750-es mező M2) alpontjában) előírt szakembernek az alkalmassági előírást meghaladó mértékű, mobilszolgáltatás mérőrendszer hardver-és…
- Price — Ajánlati ár (nettó EUR)
Official publications
- TED · 00769609-2023 · 19 December 2023
- OJS · 244/2023 · 19 December 2023
Other tenders from Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
- Szünetmentes berendezések karbantartása, cseréje
- Az országos reklámkatasztert tám. adatvalid. szolg
- E-mail és tartalomszűrő licencek meghosszabbítása
- HIR rendszer informatikai alkalmazás támogatása
- ADATKAPU rendszer informatikai alk. támogatása
- Vagyon- és felelősségbiztosítási szolgáltatás
- KGFB és CASCO biztosítás beszerzése 2026. évre
- E-mail és tartalomszűrő licencek meghosszabbítása
- FMS-P7 fejlesztés
- Forrás rendszer alkalmazás támogatása