MOBILNI NADZOR KVALITETE ZRAKA NA PODROČJU MOK
Buyer: MESTNA OBČINA KRANJ
- Published
- 20 August 2025
- Submission deadline
- 15 September 2025, 12:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00542131-2025
- Reference
- a96580e3-89f5-43d6-b885-ebc7b0d9334b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 51200000Servicios de instalación de equipos de medida, verificación, pruebas y navegación
- 35125100Sensores
- 38432100Aparatos analizadores de gas
- 38126000Aparatos de observación en superficie
Description
Javno naročilo zajema nakup kalibriranih naprav (senzorjev) za nadzor kakovosti zraka z montažo na pripravljeno vozilo s pripadajočo garancijo, povezljivostjo (LTE-M),12 mesečnim vzdrževanjem, zagonom in dodatnim vzdrževanjem za obdobje 4 let. Predmet naročila je podrobneje opredeljen v OBR-Projektna naloga.
Award criteria
- Price — Ponudnik, ki bo ponudil najnižjo skupno ponujeno ceno bo prejel najvišje število točk, ostali ponudniki pa sorazmerno manj.
Official publications
- TED · 00542131-2025 · 20 August 2025
- OJS · 158/2025 · 20 August 2025