Mobil rádiós hálózat nyilvántartó rendszer
Buyer: Pro-M Professzionális Mobilrádió Zártkörűen Működő Rt.
- Published
- 17 May 2024
- Submission deadline
- 24 May 2024, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00293431-2024
- Reference
- ae20e6d0-b6b6-4f57-a7d4-2e9183cdf0ff
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72212420Servicios de desarrollo de software de la gestión de instalaciones y "suite" de servicios de desarrollo de software
Description
„Mobil rádiós hálózat nyilvántartó, tervező és konfiguráló rendszer beszerzése” Részletesen: KD és Műszaki leírás Ajánlattevő: AT; Ajánlatkérő: AK; Gazdasági Szereplő: GSZ 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R.; 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr.; Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; FAKSZ: felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó AIRSZ: alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet A 321 /2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Award criteria
- Price — Ajánlati ár (nettó HUF)
Official publications
- TED · 00293431-2024 · 17 May 2024
- OJS · 96/2024 · 17 May 2024
Other tenders from Pro-M Professzionális Mobilrádió Zártkörűen Működő Rt.
- Komplex bérszámfejtés és kapcsolódó szolgáltatások
- EDR TETRA terminálok szervizelése
- Járművek bérlete és flottakezelés
- EDR TETRA terminálok szervizelése
- Bázisállomásokhoz tartozó akkumulátorok beszerzése
- Komplex bérszámfejtés és kapcsolódó szolgáltatások
- Szélessávú kommunikációs eszközök beszerzése
- EDR TETRA terminálok szervizelése
- SOTI MobiControl MDM eszköz előfizetés bővítés
- Biztosítási szolgáltatások beszerzése