Μηχανισμός Στήριξης της Επιχειρηματικότητας (ΜΣΕ) Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας – Φάση Β
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 5 August 2024
- Submission deadline
- 13 September 2024, 14:30
- Estimated value
- €3,225,806
- Place of performance
- EL632
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00470772-2024
- Reference
- 9e7e9494-3721-4e00-981d-5079a06798c9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 73000000Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η διατήρηση και επέκταση της λειτουργίας του Μηχανισμού Στήριξης της Επιχειρηματικότητας της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας. Στο πλαίσιο του έργου θα λάβουν εξατομικευμένη συμβουλευτική υποστήριξη συνολικά κατ’ ελάχιστον 250 επιχειρήσεις. Οι παρεχόμενες υπηρεσίες κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): • 79300000-7: Έρευνα αγοράς και οικονομική έρευνα δημοσκοπήσεις και στατιστικές • 79400000-8: Υπηρεσίες παροχής γενικών επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης
Award criteria
- Quality — βέλτιστη σχέση ποιότητας- τιμής όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — βέλτιστη σχέση ποιότητας- τιμής όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00470772-2024 · 5 August 2024
- OJS · 151/2024 · 5 August 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ