MGK épületeinek energiahatékonysági korszerűsítése
Buyer: Szegedi Tudományegyetem
- Published
- 30 August 2024
- Submission deadline
- 20 September 2024, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00522690-2024
- Reference
- 88e0fdbe-d650-490f-a362-5fc5ca376a3c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Az Ajánlatkérő az építési beruházással az SZTE MGK épületeit kívánja energiahatékonysági szempontból korszerűsíteni. *** Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának kellően pontos és érthető leírása szükségessé tette, úgy a felhívásban és a dokumentációban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való konkrét hivatkozás, utalás alkalmazása kizárólag a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szabályainak megfelelően „az azzal egyenértékű” teljesítést is elfogadja. Ajánlatkérő az egyenértékűséget az általa a Műszaki Leírásban és/vagy az Árazatlan Költségvetésben meghatározott paraméterek tekintetében vizsgálja. II. A HIRDETMÉNY BT-36 (5.1.3. pont) PONTJÁHOZ Az építési munkaterület átadási időpontja: A Szerződés hatálybalépését követő naptári 5 napon belül. A kivitelezési munkák teljesítési határideje a munkaterület átadásától számított 21 hónap időtartam. Határidőben teljesít a nyertes aján…
Award criteria
- Quality — 1. M.2.1. pontra megjelölt szakember alkalmassági követelményen felüli, az alkalmassági követelményben előírtakkal azonos tárgyú többlet szakmai tapasztalata (0-48 hónap)
- Quality — 2. M.2.2. pontra megjelölt szakember alkalmassági követelményen felüli, az alkalmassági követelményben előírtakkal azonos tárgyú többlet szakmai tapasztalata (0-48 hónap)
- Quality — 3. M.2.3. pontra megjelölt szakember alkalmassági követelményen felüli, az alkalmassági követelményben előírtakkal azonos tárgyú többlet szakmai tapasztalata (0-48 hónap)
- Price — 4. Összesített nettó ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00522690-2024 · 30 August 2024
- OJS · 169/2024 · 30 August 2024