El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union WorksEU-funded

MGK épületeinek energiahatékonysági korszerűsítése

Buyer: Szegedi Tudományegyetem

Published
21 June 2024
Submission deadline
22 July 2024, 12:00
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00369679-2024
Reference
88e0fdbe-d650-490f-a362-5fc5ca376a3c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Az Ajánlatkérő az építési beruházással az SZTE MGK épületeit kívánja energiahatékonysági szempontból korszerűsíteni. *** Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának kellően pontos és érthető leírása szükségessé tette, úgy a felhívásban és a dokumentációban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való konkrét hivatkozás, utalás alkalmazása kizárólag a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szabályainak megfelelően „az azzal egyenértékű” teljesítést is elfogadja. Ajánlatkérő az egyenértékűséget az általa a Műszaki Leírásban és/vagy az Árazatlan Költségvetésben meghatározott paraméterek tekintetében vizsgálja. II. A HIRDETMÉNY BT-36 (5.1.3. pont) PONTJÁHOZ Az építési munkaterület átadási időpontja: A Szerződés hatálybalépését követő naptári 5 napon belül. A kivitelezési munkák teljesítési határideje a munkaterület átadásától számított 21 hónap időtartam. Határidőben teljesít a nyertes aján…

Award criteria

Official publications