Mεταφορά μαθητών, χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Πιερίας για τα σχολικά έτη 2025-2026, 2026-2027 & 2027-2028
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΙΑΣ, ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ - ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ
- Published
- 13 May 2025
- Submission deadline
- 17 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €6,934,093
- Place of performance
- Κατερίνη, EL525
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00307631-2025
- Reference
- ca764085-5d4f-4421-a2b9-85dd1c621000
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Διακήρυξη για την ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών, χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Πιερίας για τα σχολικά έτη 2025-2026, 2026-2027 & 2027-2028, για τη μεταφορά μαθητών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης της Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας από τον τόπο κατοικίας τους στη σχολική τους μονάδα και αντίστροφα, για όλες τις ημέρες λειτουργίας των σχολείων
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Λεωφορείο – Μικρό λεωφορείο | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
| 2 | Επιβατικό Όχημα Δημοσίας Χρήσης (Ε.Δ.Χ.) | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
Official publications
- TED · 00307631-2025 · 13 May 2025
- OJS · 91/2025 · 13 May 2025
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΙΑΣ, ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ - ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ