El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΜΕΣΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΗΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»

Published
17 October 2025
Submission deadline
28 November 2025, 15:00
Estimated value
€290,262
Place of performance
EL612
Procedure
Open procedure
Notice number
00685044-2025
Reference
666052aa-e8bd-4b6e-b226-19b4adbdbab7
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 20/2025 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ «ΜΕΣΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΗΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ» CPV: 24931250-6, [ΚΑΕ 1311] ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ – ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2025 ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ», ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 145.130,80€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α., ΗΤΟΙ 179.962,20€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 290.261,60 € ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α ΗΤΟΙ 359.92,38€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ)

Lots (62)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ1
EL612
24931250 Medios de cultivo €49,600
2 ΤΜΗΜΑ2
EL612
24931250 Medios de cultivo €6,720
3 ΤΜΗΜΑ3
EL612
24931250 Medios de cultivo €8,000
4 ΤΜΗΜΑ4
EL612
24931250 Medios de cultivo €29,920
5 ΤΜΗΜΑ5
EL612
24931250 Medios de cultivo €9,200
6 ΤΜΗΜΑ6
EL612
24931250 Medios de cultivo €14,400
7 ΤΜΗΜΑ7
EL612
24931250 Medios de cultivo €96
8 ΤΜΗΜΑ8
EL612
24931250 Medios de cultivo €96
9 ΤΜΗΜΑ9
EL612
24931250 Medios de cultivo €96
10 ΤΜΗΜΑ10
EL612
24931250 Medios de cultivo €1,123
11 ΤΜΗΜΑ11
EL612
24931250 Medios de cultivo €2,338
12 ΤΜΗΜΑ12
EL612
24931250 Medios de cultivo €711
13 ΤΜΗΜΑ13
EL612
24931250 Medios de cultivo €11,900
14 ΤΜΗΜΑ14
EL612
24931250 Medios de cultivo €120
15 ΤΜΗΜΑ15
EL612
24931250 Medios de cultivo €3,930
16 ΤΜΗΜΑ16
EL612
24931250 Medios de cultivo €524
17 ΤΜΗΜΑ17
EL612
24931250 Medios de cultivo €840
18 ΤΜΗΜΑ18
EL612
24931250 Medios de cultivo €76
19 ΤΜΗΜΑ19
EL612
24931250 Medios de cultivo €13
20 ΤΜΗΜΑ20
EL612
24931250 Medios de cultivo €163
21 ΤΜΗΜΑ21
EL612
24931250 Medios de cultivo €421
22 ΤΜΗΜΑ22
EL612
24931250 Medios de cultivo €108
23 ΤΜΗΜΑ23
EL612
24931250 Medios de cultivo €108
24 ΤΜΗΜΑ24
EL612
24931250 Medios de cultivo €108
25 ΤΜΗΜΑ25
EL612
24931250 Medios de cultivo €1,200
26 ΤΜΗΜΑ26
EL612
24931250 Medios de cultivo €328
27 ΤΜΗΜΑ27
EL612
24931250 Medios de cultivo €100
28 ΤΜΗΜΑ29
EL612
24931250 Medios de cultivo €64
29 ΤΜΗΜΑ30
EL612
24931250 Medios de cultivo €52
30 ΤΜΗΜΑ31
EL612
24931250 Medios de cultivo €64

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»