Menjava klimatskih naprav na vagonih
Buyer: SŽ - Vleka in tehnika, d.o.o.
- Published
- 21 February 2025
- Submission deadline
- 7 March 2025, 12:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00118583-2025
- Reference
- 9600e400-d8c5-469a-aafb-d40acc80f991
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42512000Instalaciones de aire acondicionado
Description
Menjava klimatskih naprav na vagonih
Award criteria
- Price — Naročnik bo oddal javno naročilo na podlagi ekonomsko najugodnejše ponudbe. Ekonomsko najugodnejša ponudba je določena na podlagi najnižje cene. Naročnik bo izbral najcenejšo ponudbo izmed dopustnih…
Official publications
- TED · 00118583-2025 · 21 February 2025
- OJS · 37/2025 · 21 February 2025