Menjava klimatskih naprav na potniških vagonih
Buyer: SŽ - Vleka in tehnika, d.o.o.
- Published
- 4 September 2024
- Submission deadline
- 10 October 2024, 12:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00531128-2024
- Reference
- dcb19fe5-c283-4e34-940f-4b310a95f75d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42512000Instalaciones de aire acondicionado
- 42512000Instalaciones de aire acondicionado
Description
Menjava klimatskih naprav na potniških vagonih
Award criteria
- Price — Naročnik bo oddal javno naročilo na podlagi ekonomsko najugodnejše ponudbe. Ekonomsko najugodnejša ponudba je določena na podlagi najnižje cene. Naročnik bo izbral najcenejšo ponudbo izmed dopustnih…
Official publications
- TED · 00531128-2024 · 4 September 2024
- OJS · 172/2024 · 4 September 2024