El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

Meglévő Microsoft szoftverek bővítése (MSLIC25)

Buyer: Digitális Kormányzati Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
3 November 2025
Submission deadline
10 November 2025, 15:00
Estimated value
74,750,000,000 Ft
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00724378-2025
Reference
ac5c4e99-fbcd-4287-9ada-d8865e3ce52c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Központosított közbeszerzési keretmegállapodás (a továbbiakban: keretmegállapodás) megkötése a Nemzeti Hírközlési és Informatikai Tanácsról, valamint a Digitális Kormányzati Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság és a kormányzati informatikai beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII. 27.) Korm. rendelet (a továbbiakban: DKÜ rendelet) hatálya alá tartozó Érintett Szervezeteknél meglévő Microsoft szoftvertermékek és -megoldások megújítása, bővítése, kiegészítése tárgyában, két ajánlati részben: 1. ajánlati rész: Kormányzati keretrendszer 2. ajánlati rész: Vállalati keretrendszer A keretmegállapodások DKÜ rendelet szerinti Érintett Szervezeti körének azonosítását az ajánlati felhívás (a továbbiakban: felhívás) VI.3) pontjának („További információk”) 1. alpontja tartalmazza. A közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (a továbbiakban: Kbt.) 104. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a keretmegállapodások megkötésére irányuló eljárás – mindkét ajánlati részben – több Ajánlattevővel történő keretmegállapodás megkötésére irányul, továbbá az adott keretmegállapodás alapján történő beszerzés megvalósítására a Kbt. 105. § (2) bekezdésének b) pont…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 MSLIC25 – Kormányzati keretrendszer 72268000 Servicios de suministro de software 45,500,000,000 Ft
2 MSLIC25 – Vállalati keretrendszer 72268000 Servicios de suministro de software 29,250,000,000 Ft

Award criteria

Official publications

Other tenders from Digitális Kormányzati Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság