Medicinski potrošni material- ZAŠČITNA SREDSTVA
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
- Published
- 24 September 2024
- Submission deadline
- 7 October 2024, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00572588-2024
- Reference
- 3bc8aed8-1bd0-40ff-b11c-9fc84e94ae95
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Javno naročilo za sukcesivno dobavo zaščitih sredstev za potrebe Splošne bolnišnice Jesenice za eno leto z možnostjo podaljšanja.
Award criteria
- Price — Cena
Official publications
- TED · 00572588-2024 · 24 September 2024
- OJS · 186/2024 · 24 September 2024