Medicinski potrošni material - šivalni material
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
- Published
- 25 October 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00651908-2024
- Reference
- 7e7fd9ad-9101-43e2-a4e6-af30ebb01be2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Javno naročilo za sukcesivno dobavo šivalnega materiala za potrebe Splošne bolnišnice Jesenice za dve leti z možnostjo podaljšanja.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Šivi | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | Ostali šivalni material | 33140000 Material médico fungible | — |
Award criteria
- Price — Cena
Official publications
- TED · 00651908-2024 · 25 October 2024
- OJS · 209/2024 · 25 October 2024