Medicinski potrošni material - RAZNO
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
- Published
- 13 January 2025
- Submission deadline
- 15 January 2025, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00018653-2025
- Reference
- f7fcdfb4-a0d2-4fc5-9bce-5043b75ec92e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Javno naročilo za sukcesivno dobavo medicinskega potrošnega blaga za obdobje dveh let z možnostjo podaljšanja.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sklop 1- odprt sklop | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | Sklop 2- podsklopi | 33140000 Material médico fungible | — |
Award criteria
- Price — Cena
Official publications
- TED · 00018653-2025 · 13 January 2025
- OJS · 8/2025 · 13 January 2025