MATERIALE DE CURATENIE RELICITATE
Buyer: SPITALUL JUDETEAN SATU MARE
- Published
- 21 March 2024
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00169859-2024
- Reference
- fcd8ed50-b96a-4078-bc15-fe95e7b246fc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39831240Compuestos para limpieza
Description
Ca urmare a faptului ca: - Produsele din prezentul referat de necesitate nu au fost atribuite in licitatia demarata de SJUSM avand anunt de participare CN 1041336 / 10.04.2022. - achizitia a fost inclusa in PAAP 2022, prin Hotarare de Consiliu de Administratie nr. 3 din data de 30.03.2022. - s-a intocmit referatul de necesitate cu nr. 18638/19.08.2022 intocmit de Medic Sef UPU SMURD Dr. Moldovan Adriana si Director Ingrijiri As. Tarba Raluca, referat avizat DFC si aprobat de Conducerea SJUSM. - s-a intocmit Nota justificativa nr. 5078/11.03.2022 privind modificarea PAAP si Referatul de modificare PAAP nr.5080/11.03.2022. -Modificarea PAAP, conform documentelor mentionate, a fost avizata de catre Consiliul de Administratie a SJUSM conform Hotararii nr.3 din data de 30.03.2022.
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | PERIE CU COADA TELESCOPICA PENTRU PAIANJENI SI PLAFON - BUC | 39831240 Compuestos para limpieza | — |
| 2 | PERII INSTRUMENTE - BUC | 39831240 Compuestos para limpieza | — |
| 3 | DESFUNDATOR CHIUVETA | 39831240 Compuestos para limpieza | — |
| 4 | SAPUN SPUMA 1 LITRU | 39831240 Compuestos para limpieza | — |
| 5 | PAMATUF BUC | 39831240 Compuestos para limpieza | — |
| 6 | Perii pentru intrumentarul laparoscopic buc Solutii pentru curatirea si intretinerea instrumentarului laparoscopic litru | 39831240 Compuestos para limpieza | — |
| 7 | APARAT PENTRU LAME DE RAS BUC | 39831240 Compuestos para limpieza | — |
| 8 | Pungi alimentare 2 kg set Pungi maieu 5 kg set Pungi alimentare 1 kg set | 39831240 Compuestos para limpieza | — |
| 9 | Detergent dezinfectant cu efect degresant pentru zonele de procesare a alimentelor pentru pardoseli si pereti canistra 10 litri | 39831240 Compuestos para limpieza | — |
Award criteria
- Price — Pretul cel mai scazut este singurul criteriu
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| INEDIT CLEAN TOTAL | 300,996 RON | — |
| BUNZL ROMANIA | 257,958 RON | — |
| BUNZL ROMANIA | 257,958 RON | — |
| BUNZL ROMANIA | 257,958 RON | — |
| INEDIT CLEAN TOTAL | 22,968 RON | — |
| INEDIT CLEAN TOTAL | 22,968 RON | — |
| INEDIT CLEAN TOTAL | 4,536 RON | — |
| INEDIT CLEAN TOTAL | 1,890 RON | — |
| INEDIT CLEAN TOTAL | 75 RON | — |
Official publications
- TED · 00169859-2024 · 21 March 2024
- OJS · 58/2024 · 21 March 2024