Markkinavuoropuhelu kutsu infoon: Lääkintälaitekokonaispalvelun hankinta
Buyer: Keski-Uudenmaan hyvinvointialue
- Published
- 24 December 2024
- Estimated value
- €1,000,000
- Documents
- 1
- Notice number
- 00794614-2024
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33190000Instrumentos y aparatos médicos diversos
Description
Tämä on kutsu markkinavuoropuheluun, jossa annetaan tietoa tulevasta hankinnasta. Tämä ei ole varsinainen hankintailmoitus tai tarjouspyyntö eikä tämä käynnistä hankintamenettelyä. Ilmoitus koskee Itä-Uudenmaan, Keski-Uudenmaan ja Länsi-Uudenmaan sekä Vantaa-Keravan hyvinvointialueiden suunnittelemaa yhteishankintaa lääkintälaitteiden kokonaispalvelusta. Tällä ilmoituksella on tarkoitus kartoittaa markkinoilla toimivia toimijoita ja erilaisia tapoja toteuttaa palvelua. Tavoitteena on hankkia lääkinnällisten laitteiden kokonaispalvelua kaikille mukana oleville alueille jokaisen alueen yksilöllisen tarpeen mukaan. Tarve on hankkia kaikki lääkinnällistenlaitteiden elinkaarihallintaan liittyvät toimet kuten: haltuunotto (nykyisten laitteiden kartoitus) laitteiden hankinta vastaanottotarkastukset ja rekisteröinnit määräaikaishuollot vikakorjaukset ja poistot laiterekisteri INFO pidetään 13.1.2024 klo 12-13 etänä Teams-linkin kautta. INFOON ILMOITAUTUMINEN tapahtuu Forms lomalleen kautta linkkiä käyttämällä. https://forms.office.com/e/mq0XsJ7K90 Kaikille ilmoittautuneille lähetetään Teams-linkki, jolla pääsee osallistumaan infoon. Tällä markkinavuoropuhelulla pyrimme varmistamaa…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Nykyisten laitteiden kartoitus projekti | 72310000 Servicios de tratamiento de datos | — |
| 2 | Laitteiden hankinta | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | — |
| 3 | Huoltopalvelu | 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento | — |
| 4 | Laiterekisteri | 48219000 Paquetes de software diversos de conexión en red | — |
Official publications
- TED · 00794614-2024 · 24 December 2024
- OJS · 250/2024 · 24 December 2024