Markkinavuoropuhelu: Esi- ja perusopetuksen koulukuljetukset
Buyer: Ikaalisten kaupunki
- Published
- 23 December 2024
- Place of performance
- FI197
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00790259-2024
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60000000Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
Description
Tämä ilmoitus ei ole hankintailmoitus tai tarjouspyyntö, vaan ilmoitus markkinavuoropuhelusta osana Ikaalisten kaupungin koulukuljetusten hankinnan valmistelua. Tietopyynnöllä on tarkoitus kartoittaa markkinoilla olevia toimittajia, heidän palveluvalikoimaansa sekä saada kattavasti tietoa tarjouskilpailua varten. Markkinakartoituksen aikana esitettävät tiedot ovat alustavia ja suuntaa antavia. Ikaalisten kaupunki valmistelee esi- ja perusopetuksen koulukuljetusten kilpailutusta 1.8.2025 alkavalle sopimuskaudelle. Kaupunki käy ennen toimijoiden kilpailutusta ja valintaa markkinavuoropuhelua kuljetusyrittäjien kanssa kilpailutuksessa huomioon otettavista asioista. Ikaalisten kaupunki järjestää infotilaisuuden kilpailutuksesta kiinnostuneille kuljetusyrittäjille perjantaina 10.1. klo 13 kaupunginvirastolla (Vanha Tampereentie 9, 2. kerros). Ilmoittautumiset ja ennakkokysymykset 9.1.2025 klo 10 mennessä sähköpostitse osoitteeseen marjo.heikkila@ikaalinen.fi. Ikaalisten kaupunki laatii tarjouspyynnön ja aloittaa kilpailutuksen markkinavuoropuhelun jälkeen. Tietopyyntötilaisuuteen osallistuminen ei ole edellytys kilpailutukseen osallistumiselle, eikä vaikuta tarjoajan asemaan siinä. …
Official publications
- TED · 00790259-2024 · 23 December 2024
- OJS · 249/2024 · 23 December 2024