Manažer stavebních projektů Ústeckého kraje – oblast Mostecko a Teplicko
Buyer: Ústecký kraj
- Published
- 11 December 2024
- Submission deadline
- 16 January 2025, 10:00
- Place of performance
- CZ042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00757376-2024
- Reference
- de672595-e07d-4548-9d6c-f7947e4f950d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
- 71310000Servicios de consultoría en ingeniería y construcción
- 71312000Servicios de consultoría en ingeniería de estructuras
Description
Předmětem plnění je poskytování služeb manažera stavebních projektů spočívající v technickoekonomické koordinaci, poradenství, zajišťování spolupráce mezi dotčenými osobami díla a vedení realizace projektů. Služby poskytované manažerem zahrnují činnosti a služby v průběhu provádění projektových prací a realizace stavby specifikované ve smlouvě o poskytování služeb.
Award criteria
- Price — Účastník nabídne výši ceny za 1 hodinu poskytování služeb. V rámci hodnocení tohoto kritéria bude nejvýhodnější nejnižší nabídková cena za 1 hodinu poskytování služeb v Kč bez DPH. Výše nabídkové…
- Quality — V rámci tohoto kritéria bude zadavatel hodnotit zkušenosti manažera - autorizované osoby odpovědné a podílející se na realizaci služeb, jejíž kvalita bude mít zásadní dopad na plnění veřejné zakázky.…
Official publications
- TED · 00757376-2024 · 11 December 2024
- OJS · 241/2024 · 11 December 2024