MAN és Neoplan autóbuszokhoz alkatrész beszerzése
Buyer: VOLÁNBUSZ Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 24 December 2024
- Submission deadline
- 6 February 2025, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00793069-2024
- Reference
- e6b110ac-5006-4821-b8e4-50b4baaa32f9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34300000Partes y accesorios para vehículos y sus motores
Description
Adásvételi keretszerződések MAN és Neoplan gyártmányú autóbuszokhoz szükséges alkatrészek beszerzésére 2 részben az alábbiak szerint: 1. rész: Alváz és felépítmény alkatrészek beszerzése nettó 663.000.000,- Ft keretösszegig 2. rész: Hajtáslánc alkatrészek beszerzése nettó 337.000.000,- Ft keretösszegig A tárgyi közbeszerzési eljárás célja ajánlatkérő számára gyári eredeti új és/vagy gyári felújított alkatrészek beszerzése és szállítása, az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentációban megfogalmazott követelményeknek és paramétereknek megfelelő minőségben.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Alváz és felépítmény alkatrészek | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | — |
| 2 | Hajtáslánc alkatrészek | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | — |
Award criteria
- Quality — Vállalt többletjótállás időtartama (hónap; minimum 0 hónap – maximum 12 hónap)
- Price — 1. „13” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 2. „14” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 3. „21” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 4. „22” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 5. „23” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 6. „32” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 7. „70” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 8. „..-20” anyagcsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 1. „11” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 2. „12” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
- Price — 3. „31” árucsoport kódra adott kedvezmény (%-ban)
Official publications
- TED · 00793069-2024 · 24 December 2024
- OJS · 250/2024 · 24 December 2024
Other tenders from VOLÁNBUSZ Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- BYD gyártmányú autóbuszokhoz alkatrészek
- Vonatpótló feladatok ellátása 2024-2026
- 1 db, új (M3/I) hidrogén üzemanyagcellás autóbusz
- DBR_Nitrogén-oxid redukáló folyadék beszerzése
- Autóbuszokhoz szükséges alkatrészek beszerzése
- Helyi és helyközi közforgalmú autóbuszjáratok III.
- Létesítmény és autóbusz takarítás, fertőtlenítés
- CNG gáz beszerzése 3.
- Autóbuszokhoz új szélvédők beszerzése
- Közforg. autóbuszjár. Budapest-Kelebia, Kom.-Eszt.