MAN és NEOPLAN autóbuszok javítás és karbantartása
Buyer: VOLÁNBUSZ Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 27 November 2023
- Submission deadline
- 29 December 2023, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00719412-2023
- Reference
- 66ce8408-5f59-4081-bf95-1d35144aa701
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50113000Servicios de reparación y mantenimiento de autobuses
Description
A VOLÁNBUSZ Zrt. üzemeltetésében lévő MAN és NEOPLAN gyártmányú autóbusz garancia időn belüli és garancia időn túli javítása és karbantartása 3 részben az alábbiak szerint. 1. rész Nyugati régió: összesen nettó 60.000.000 Ft keretösszeg 2. rész Központi régió: összesen nettó 95.000.000 Ft keretösszeg 3. rész Keleti régió: összesen nettó 50.000.000 Ft keretösszeg A részajánlatok bontása földrajzi területet jelent, az alábbiak szerint: 1. rész: Nyugati Régió: Győr-Moson-Sopron vármegye, Veszprém vármegye, Vas vármegye, Zala vármegye, Somogy vármegye, Tolna vármegye és Baranya vármegye 2. rész: Központi Régió: Pest vármegye, Komárom-Esztergom vármegye és Fejér vármegye 3. rész: Keleti Régió: Bács-Kiskun vármegye, Csongrád-Csanád vármegye, Békés vármegye, Hajdú-Bihar vármegye, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Nógrád vármegye, Heves vármegye és Jász-Nagykun-Szolnok vármegye Ajánlatkérő az ajánlati felhívás III.1.3) M/1 a) és b) pontjaiban és az M/2 pontban, az „M3” és „N3” járműkategóriák alatt a 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet szerinti meghatározásokat érti: „M3 járműkategória”: több, mint 5 t megengedett legnagyobb össztömegű autóbuszok és troli…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Nyugati régió | 50113000 Servicios de reparación y mantenimiento de autobuses | — |
| 2 | Központi régió | 50113000 Servicios de reparación y mantenimiento de autobuses | — |
| 3 | Keleti régió | 50113000 Servicios de reparación y mantenimiento de autobuses | — |
Award criteria
- Quality — Többlet jótállási idő mértéke (minimum 0, maximum 12 hónap a beépített alkatrészekre, illetve az elvégzett szolgáltatásokra) (hónap)
- Price — 1.1 Mechanikus javítás és karbantartás óradíja (nettó Ft/óra)
- Price — 1.2 Elektronikai rendszerek javítás óradíja (nettó Ft/óra)
- Price — 1.3 Karosszéria és fényezés javítás óradíja (nettó Ft/óra)
- Price — Alkatrész árucsoportok kedvezményeinek az átlaga (%)
Official publications
- TED · 00719412-2023 · 27 November 2023
- OJS · 228/2023 · 27 November 2023
Other tenders from VOLÁNBUSZ Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- BYD gyártmányú autóbuszokhoz alkatrészek
- Vonatpótló feladatok ellátása 2024-2026
- 1 db, új (M3/I) hidrogén üzemanyagcellás autóbusz
- DBR_Nitrogén-oxid redukáló folyadék beszerzése
- Autóbuszokhoz szükséges alkatrészek beszerzése
- Helyi és helyközi közforgalmú autóbuszjáratok III.
- Létesítmény és autóbusz takarítás, fertőtlenítés
- CNG gáz beszerzése 3.
- Autóbuszokhoz új szélvédők beszerzése
- Közforg. autóbuszjár. Budapest-Kelebia, Kom.-Eszt.