Magyar Közlekedési Múzeum –Debrecen– ötletpályázat
Buyer: Építési és Közlekedési Minisztérium
- Published
- 8 July 2024
- Submission deadline
- 13 September 2024, 12:00
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00407037-2024
- Reference
- cfee8fcc-e1dc-45a9-8895-980d0fca0e8b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71220000Servicios de diseño arquitectónico
Description
Az Építési és Közlekedési Minisztérium, mint kiíró (a továbbiakban: Kiíró) nyílt építészeti ötletpályázatot hirdet a Magyar Közlekedési Múzeum - Debrecen megépítését célzó beruházás (a továbbiakban: Beruházás) tervezési feladatok koncepciójának szakmai megalapozására vonatkozóan (a továbbiakban: ötletpályázat). A Kiíró jelen ötletpályázat keretében olyan jövőbe mutató, az innováció számára inspiratív hátteret nyújtó épület vagy épületegyüttesre vonatkozóan vár építészeti javaslatokat, amely a lehető legmagasabb színvonalon képes kiszolgálni az előírt funkciókat és teljesíteni az értékelési szempontokat. A tervpályázati eljárásokról szóló 310/2015. (X.28.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Tervpályázati Rendelet) 34. § (5) bekezdése szerint az ötletpályázatot követően a nyertessel szolgáltatás megrendelésére irányuló szerződés megkötésére nem kerül sor.
Award criteria
- Quality — Technikai bejegyzés. Az értékelési szempontok a BT-300 adatmezőben, amely a TED formátumú hirdetményben 5.1.6 Általános információk pont alatt, az EKR formátumú hirdetményben II.2.14) „További…
- Price — Technikai bejegyzés. Az értékelési szempontok a BT-300 adatmezőben, amely a TED formátumú hirdetményben 5.1.6 Általános információk pont alatt, az EKR formátumú hirdetményben II.2.14) „További…
Official publications
- TED · 00407037-2024 · 8 July 2024
- OJS · 131/2024 · 8 July 2024
Other tenders from Építési és Közlekedési Minisztérium
- Egri elkerülő út eng. és kiviteli tervek készítése
- Debr.-Ny.egyháza vasút bizt.ber., távközlés, ETCS
- Egri elkerülő út eng. és kiviteli tervek készítése
- Tatai Edzőtábor fejlesztése, tervezés
- Tervezés-Szeged,Alsóváros-Újszeged közötti szakasz
- Kiskunfélegyháza – Szeged vasútvonal kivitelezés
- Bp-Déli Körvasút III. ütem tervezés és kivitelezés
- SzIK Zeneműv. Gimnázium Stúdióeszközök beszerzése
- Keretszerz. Liszt Ferenc Repülőtér bontási munkák
- PPKE új campus építéséhez szükséges bontási munkák