ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
Buyer: ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ
- Published
- 27 June 2024
- Submission deadline
- 22 July 2024, 11:00
- Estimated value
- €312,000
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00383594-2024
- Reference
- e345db0e-56bc-4413-82da-2e36da92cc2b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 92110000Servicios de producción de películas de cine y videocintas y servicios conexos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ - ΕΛΣ 9/2024 Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί με την ανοικτή διαδικασία του άρθρου 27 του ν. 4412/16.
Award criteria
- Quality — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής.
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής.
Official publications
- TED · 00383594-2024 · 27 June 2024
- OJS · 124/2024 · 27 June 2024