Mágneskapcsolók és alkatrészeik beszerzése
Buyer: MÁV Pályaműködtetési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 13 October 2025
- Submission deadline
- 12 November 2025, 14:00
- Place of performance
- HU110
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00671231-2025
- Reference
- 87f75aca-c99b-4859-bedf-674ed263e816
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34632300Instalaciones eléctricas para vías férreas
Description
A beszerzés tárgya 223 különféle érintkező elrendezésű mágneskapcsoló és azok alkatrészeinek (pl. érintkezőléc, szerelt érintkező törzs, integra cséve) beszerzése adásvételi keretmegállapodás keretében. A közbeszerzési eljárás eredményeként Ajánlatkérő érték alapú adásvételi keretmegállapodást kíván kötni összesen nettó 210.300.000,- Ft keretértékben, összesen nettó 147.000.000,- Ft értékű lehívási kötelezettségvállalással. Felhívjuk az Ajánlattevő figyelmét, hogy a termékek minőségi átvétel kötelesek. Minőségi átvétel helye: az Ajánlattevő vagy Gyártó telephelye. Az Ajánlattevő vagy Gyártó köteles biztosítani a megrendelt Termékek ellenőrzéséhez szükséges hitelesített mérőeszközöket a Vevő által végzett átvételhez. Továbbá felhívjuk a figyelmet a BT-750 vonatkozó részeire. További információkat az ajánlattételi felhívás részeként csatolásra került szerződéstervezet tartalmaz.
Award criteria
- Quality — Szállítási határidő (naptári nap)
- Price — Nettó ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00671231-2025 · 13 October 2025
- OJS · 196/2025 · 13 October 2025
Other tenders from MÁV Pályaműködtetési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- NOKIA GSM-R rádióhálózati elemek supportja
- Tervdokumentáció NoBo és DeBo megfelelőségértékelé
- 30. számú vasútvonal fejlesztésének tervezése
- Akkumulátor telepcsoportok beszerzése
- Előfeszített vasbetonaljak beszerzése
- Budapest területén kitérők hó- és jégmentesítése
- GSM-R2 OSS support
- STRAIL típusú kiselemes gumi útátjáró alkatrészek
- MA-HSH félsorompók (állomási) és HSH alkatrészek
- Nehézüzemű vasúti kisgépek beszerzése