M49 gyorsforgalmi út Ököritófülpös – Csenger (oh.)
Buyer: Építési és Közlekedési Minisztérium
- Published
- 8 November 2023
- Submission deadline
- 24 November 2023, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00679237-2023
- Reference
- c0eb7c53-a163-4dac-9c38-be9695204ff0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Az M49 gyorsforgalmi út Ököritófülpös – Csenger (oh.) közötti szakasz és kapcsolódó Kocsord üzemmérnökség tervezési és kivitelezési feladatainak a megvalósítása. Jelen közbeszerzés tárgyát képező munkák részletes leírását a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Award criteria
- Quality — 2. Az ajánlati felhívás III.1.3) M/2.1 pontja szerinti alkalmassági követelménynek való megfelelés tekintetében bemutatott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 - max. 36 hónap)
- Quality — 3. Az ajánlati felhívás III.1.3) M/2.2 pontja szerinti alkalmassági követelménynek való megfelelés tekintetében bemutatott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 - max. 36 hónap)
- Quality — 4. Az ajánlati felhívás III.1.3) M/2.3 pontja szerinti alkalmassági követelménynek való megfelelés tekintetében bemutatott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 - max. 36 hónap)
- Quality — 5. Az ajánlati felhívás III.1.3) M/2.4 pontja szerinti alkalmassági követelménynek való megfelelés tekintetében bemutatott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 - max. 36 hónap
- Price — 1. Egyösszegű - tartalékkeret nélküli - ajánlati ár (nettó Ft)
Official publications
- TED · 00679237-2023 · 8 November 2023
- OJS · 215/2023 · 8 November 2023
Other tenders from Építési és Közlekedési Minisztérium
- Egri elkerülő út eng. és kiviteli tervek készítése
- Debr.-Ny.egyháza vasút bizt.ber., távközlés, ETCS
- Egri elkerülő út eng. és kiviteli tervek készítése
- Tatai Edzőtábor fejlesztése, tervezés
- Tervezés-Szeged,Alsóváros-Újszeged közötti szakasz
- Kiskunfélegyháza – Szeged vasútvonal kivitelezés
- Bp-Déli Körvasút III. ütem tervezés és kivitelezés
- SzIK Zeneműv. Gimnázium Stúdióeszközök beszerzése
- Keretszerz. Liszt Ferenc Repülőtér bontási munkák
- PPKE új campus építéséhez szükséges bontási munkák