Lubinių konsolių sistema (seno CVP IS Nr. 746487)
Buyer: Viešoji įstaiga Druskininkų ligoninė
- Published
- 17 January 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT021
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00033174-2025
- Reference
- 3629b000-25f8-45a1-b553-f3f8e761eedb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Lubinių konsolių sistemos pirkimas (pagal SPI projektą) - Tarptautinis atviras konkursas (seno CVP IS Nr. 746487) Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-14 paskelbto pirkimo Nr. 746487 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/790377?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB MedUS Medical | — | — |
Official publications
- TED · 00033174-2025 · 17 January 2025
- OJS · 12/2025 · 17 January 2025
Other tenders from Viešoji įstaiga Druskininkų ligoninė
- Vienkartinės priemonės su robotinės sistemos panauda
- Mamografas lizingu
- Echoskopas lizingu
- Mamografas lizingu (nutrauktas)
- Mamografas lizingu (nutrauktas)
- Mamografas lizingu
- Medicinos reikmenys (įvairios plokštelės, sraigtai)
- Elektrochirurgijos aparatas minkštųjų audinių koaguliacijai (NUTRAUKTAS)
- Anestezijos aparatas su paciento gyvybinių funkcijų stebėjimo monitoriumi
- Elektrochirurgijos aparatas minkštųjų audinių koaguliacijai (NUTRAUKTAS)