Lovos skalbiniai ir rankšluosčiai (seno CVP IS Nr. 748641)
Buyer: Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos
- Published
- 1 April 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT026
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00208226-2025
- Reference
- dc181135-19e1-4c11-8967-27666ac61a90
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39512000Ropa de cama
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-28 paskelbto pirkimo Nr. 748641 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/792657?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pagalvė | 39512000 Ropa de cama | €0 |
| 2 | Antklodė | 39512000 Ropa de cama | €0 |
| 3 | Patalynės komplektas | 39512000 Ropa de cama | €0 |
| 4 | Rankšluostis kilpinis | 39512000 Ropa de cama | €0 |
| 5 | Rankšluostis pirties | 39512000 Ropa de cama | €0 |
| 6 | Čiužinys | 39512000 Ropa de cama | €0 |
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB "Rustilė" | €400,891 | — |
| Čiužiniai | €135,759 | — |
| UAB "NOSTRA" | €115,804 | — |
| UAB "Rustilė" | €28,443 | — |
| UAB "Rustilė" | €24,037 | — |
| UAB "NOSTRA" | €13,884 | — |
Official publications
- TED · 00208226-2025 · 1 April 2025
- OJS · 64/2025 · 1 April 2025
Other tenders from Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos
- Optinis taikiklis
- Taikiklis automatiniam granatsvaidžiui
- NUTRAUKTAS. Individualios bepiločių orlaivių aptikimo ir užkardymo priemonės
- Balistiniai šalmai NUTRAUKTAS
- Balistiniai šalmai
- Ekipuotės sistemos prekės
- Individualios bepiločių orlaivių aptikimo ir užkardymo priemonės
- Sausa kraujo plazma
- Balistiniai šalmai
- Elektros generatoriai (NUTRAUKTAS)