„Лицензирано обучение за инструктори и парашутисти“
Buyer: ГЛАВНА ДИРЕКЦИЯ ЖАНДАРМЕРИЯ, СПЕЦИАЛНИ ОПЕРАЦИИ И БОРБА С ТЕРОРИЗМА
- Published
- 12 December 2024
- Submission deadline
- 20 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 30,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00761386-2024
- Reference
- 14ad1517-db2f-489d-93ab-96597ca534c0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 80570000Servicios de formación para el perfeccionamiento personal
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Лицензирано обучение за инструктори и парашутисти“ по проект с наименование: BG65ISPR001-3.002-0004 „Надграждане материалната база и повишаване подготовката на служителите от ДСОБТ - ГДЖСОБТ“, в рамките на Операция 2 от Процедура № 2, Специфична цел 3 „Подкрепа за укрепването на капацитета на държавите членки за предотвратяване и борба с престъпността, тероризма и радикализацията, както и за управление на свързани със сигурността инциденти, рискове и кризи, включително чрез засилено сътрудничество между публичните органи, съответните органи, служби или агенции на Съюза, гражданското общество и частните партньори в различните държави членки“ (BG65ISPR001-3.002), в рамките на фонд „Вътрешна сигурност“ за периода 2021 – 2027 г. Лицензираното обучение е за период до 24 (двадесет и четири) месеца от датата на сключване на договора, но не по-късно от датата за приключване на проекта, по който се финансира и включва следните дейности: - Провеждане на теоретична и наземна подготовка, скатаване-подготовка на тандемна парашутна система и изпълнение на учебни и изпитни парашутни скокове за получаване на лиценз за „тандемни инструктори” - н…
Award criteria
- Price — Класирането се извършва в низходящ ред, като на първо място се класира участникът, предложил най-ниска обща стойност в лева, без ДДС. Същият се определя за изпълнител. В случай на еднакви (равни)…
Official publications
- TED · 00761386-2024 · 12 December 2024
- OJS · 242/2024 · 12 December 2024
Other tenders from ГЛАВНА ДИРЕКЦИЯ ЖАНДАРМЕРИЯ, СПЕЦИАЛНИ ОПЕРАЦИИ И БОРБА С ТЕРОРИЗМА
- Доставка на тренировъчни маркиращи боеприпаси
- „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на система за високоефективна течна хроматография с троен масспектрален детектор за нуждите на…
- Следгаранционно обслужване на автомобилите от щата на Главна дирекция „Жандармерия, специални операции и борба с тероризма“ – МВР…
- „Обучение за повишаване на квалификацията на служители“ по обособени позиции
- „Обучение за повишаване на квалификацията на служители“ по обособени позиции
- „Обучение за повишаване на квалификацията на служители“ по обособени позиции
- „Доставка на боеприпаси, мишени и консумативи за провеждане на стрелкова подготовка на служителите“ по обособени позиции
- „Доставка на боеприпаси, мишени и консумативи за провеждане на стрелкова подготовка на служителите“ по обособени позиции
- Доставка на топлинна енергия за нуждите на Главна дирекция "Жандармерия, специални операции и борба с тероризма" на територията на гр.…
- Осигуряване и организиране на настаняване и изхранване на участниците в тренировъчни лагери и/или обучения, организирани от ГДЖСОБТ