El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

„Лицензи за програмни продукти, по обособени позиции“

Buyer: Държавна агенция "Технически операции" (ДАТО)

Published
22 July 2024
Estimated value
364,230 лв.
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00439025-2024
Reference
f35acc39-5505-4eb8-8815-a761a996ef92
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предметът на настоящата обществена поръчка: „Лицензи за програмни продукти, по обособени позиции“, по отделните обособени позиции е както следва: 3.1. Обособена позиция № 1 - „Лиценз за MS Office“ Предметът на поръчката по настоящата обособена позиция е доставка на 370 (триста и седемдесет) броя лицензи за MS Office, с подробно описани технически изисквания към софтуерния продукт в техническа спецификация № 31-2740/19.02.2024 г., приложена в подточка 2.1. на т. 2 „Техническо предложение” от секция „Изисквания” на обособена позиция № 1 - „Лиценз за MS Office“ от електронната обществена поръчка в ЦАИС ЕОП. 3.2. Обособена позиция № 2 – „Лиценз за операционна система Windows SERVER STANDARD“ Предметът на поръчката по настоящата обособена позиция е доставка на 17 (седемнадесет) броя лицензи за операционна система Windows SERVER STANDARD, с подробно описани технически изисквания към софтуерния продукт в техническа спецификация № 31-2741/19.02.2024 г., приложена в подточка 2.1. на т. 2 „Техническо предложение” от секция „Изисквания” на обособена позиция № 2 - „Лиценз за операционна система Windows SERVER STANDARD“ от електронната обществена поръчка в ЦАИС ЕОП. 3.3. Обособена позиция № 3 –…

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Крейън България ООД 25,330 лв.

Official publications

Other tenders from Държавна агенция "Технически операции" (ДАТО)