LETALSKO GORIVO
Buyer: MINISTRSTVO ZA OBRAMBO
- Published
- 25 September 2024
- Submission deadline
- 25 October 2024, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00575290-2024
- Reference
- 78635bbb-a6cd-42f7-8bee-27af499ee87e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
SKUPNO JAVNO NAROČILO ZA DOBAVO LETALSKEGA GORIVA (MORS IN MNZ)
Award criteria
- Price — VSE OSTALO V RAZPISNI DOKUMENTACIJI
Official publications
- TED · 00575290-2024 · 25 September 2024
- OJS · 187/2024 · 25 September 2024