Leergang Leidenkunde - Blaauwberg A01.14.2025
Buyer: Gemeente Leiden
- Published
- 17 December 2025
- Estimated value
- €239,000
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00839331-2025
- Reference
- ead264af-c34e-4532-9b47-c5e36b1eef9a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79632000Servicios de formación de personal
Description
De Gemeente Leiden kiest ervoor om deze kennisgeving te publiceren op grond van artikel 2.32 lid 2 sub c van de Aanbestedingswet 2012 (vrijwillige transparantie vooraf), teneinde volledige openheid van zaken te geven en marktpartijen de mogelijkheid te bieden eventuele bezwaren tegen de voorgenomen gunning kenbaar te maken voordat tot contractsluiting wordt overgegaan. jaarlijkse waarde van circa € 47.800 exclusief btw.
Award criteria
- Price — Prijs
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Blaauwberg | €239,000 | — |
Official publications
- TED · 00839331-2025 · 17 December 2025
- OJS · 243/2025 · 17 December 2025