El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesEU-funded

Laikinojo kelio surenkamos plokštės (seno CVP IS Nr. 744962)

Buyer: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Published
26 May 2025
Estimated value
€0
Place of performance
Klaipėda, LT023
Procedure
Open procedure
Notice number
00338226-2025
Reference
28681c6c-6ad7-4212-ab6d-f7695899f16e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-02 paskelbto pirkimo Nr. 744962 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/788773?B=PPO . Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Laikinojo kelio surenkamos plokštės - 25 vnt.
Klaipėda, LT023
44113330 Materiales de recubrimiento €3,700
2 Laikinojo kelio surenkamos plokštės - 25 vnt.
Klaipėda, LT023
44113330 Materiales de recubrimiento €3,700

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
UAB "Baltijos tiekimas" €3,700
UAB "Baltijos tiekimas" €3,700

Official publications

Other tenders from Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos